ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ!

понеділок, 21 січня 2013 р.

21.01.2013р. Б. / «Європа і сімейна політика» - новий документ Конференції Церков Європи


 «Європа і сімейна політика» – так називається документ, оголошений 18 січня комісією «Церква і суспільство» Конференцією Церков Європи.
 
Цей екуменічний орган об’єднує протестантські церковні спільноти, англіканські та Православні Церкви нашого континенту. Автори документу підкреслюють, що «сім’ї є школами людського життя», де особистість навчається «пізнавати свої обмеження та свої слабкості, а також терпеливо зносити їх в інших». З огляду на суттєву роль, яку виконують у суспільстві родини, Церкви звертаються до всіх держав Європи, а особливо до членів Європейського Союзу, провадити політику підтримки сімей.
 
Водночас цей документ згадує про різниці у підході окремих європейських Церков і церковних спільнот до змін, які відбуваються у сімейному житті. Звернення вказує на «виклики сімейної політики в Європі», яка повинна бути спроможна підтримувати «сучасну сім’ю в її різноманітних проявах». Серед цих викликів названо: матеріальне забезпечення, активну суспільну інтеграцію, прородинну фіскальну політику (податкову), визнання блага дитини найвищим благом, а також справедливість стосунків між поколіннями і турботу про старших людей.
 
Перші дискусії над проектом цього документа розпочалися 2008 року, коли Рада Європи і Європейська комісія запросили різні Церкви до участі в обговоренні викликів, які стоять перед сім’єю в сьогоднішній Європі.
 
Чому різноманітні церковні спільноти Європи висловлюють свою позицію в обережних формулюваннях і «осторонь» від того, про що говорить Католицька Церква, – цілком зрозуміле: серед протестантських спільнот чимало розбіжностей у розумінні того, чим є шлюб і що таке благо дитини. Натомість Католицька Церква чітко висловлюється, що шлюб складається з чоловіка й жінки, а благом дитини є виховуватися у повній гетеросексуальній сім’ї.

Джерела: CREDO

Воїни Христа Царя

Немає коментарів: