ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ!

ДИТЯЧА СТОРІНКА

Слава Ісусу Христу!

Любі, у Христі Ісусі, брати й сестри, ця сторінка є тимчасовою та існуватиме доти, доки ми не створимо спеціального блогу, присвяченого безпосередньо для дітей. Поки-що, вона буде містити своєрідні анонси до парафіяльного Файлового Архіву (ФА) з посиланнями для завантаження матеріалів для найменших членів Матері-Церкви, і служитиме саме як додаток до ДИТЯЧОЇ НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ, а також до ДИТЯЧОЇ СТОРІНКИ сайту.

***
ДИТЯЧА_НЕДІЛЬНА_ШКОЛА (ФА, ОНОВЛЕНО: 02.10.2016р. Б.)

Декалог
(Збірка містить 2 мультика про Десять Божих Заповідей)

Ісусові_притчі

Мультсеріал «Духовне Намисто»
=======
Для_дітей_НШ (Підпапка-2)  (ОНОВЛЕНО: 02.10.2016р. Б.)
Збірка містить книжечки, брошури та журнали, які допоможуть катехитам, батькам та їхнім малятам закласти основи християнської віри...

Притчі,вірші,сценарії,колядки,прислів'я,загадки

10-Божих-Заповідей_(Т_Зінько,2012) Автор гарною віршованою формою тлумачить нам значення кожної заповіді, багатогранно їх розмежовує. У цій поезії і глибина, і тонкий ліризм, і співчуття до кожного заблукалого серденька, і багато любові. Любові, якої вчить нас Господь Бог. Любові, яка лежить в основі усіх десяти Божих заповідей. І любові, якої можна і треба вчитися... (djvu+ocr,16st.,ukr,7Mb)Християнська-етика_Хочу-пізнавати (можна використовувати для дошкільного виховання)  Світ навколо дитини в розмальовках - сім'я, батьки, друзі, вчителі, християнські свята... Робочий зошит учня 1-го класу (djvu+ocr,33st.,ukr,1,1Mb)

Готуємося_до_сповіді_(Для_дітей) Ця книжечка адресована
дітям, які пристyпають до сповіді й потребують відповідногo приготування. У ній в доступній для дітей формі пояснено, що таке сповідь, навіщо вона потрібна і що тpeба зробити, аби добре висповідатися, щоб вона дала гарні плоди...  (djvu+ocr,48st.,ukr,2,12Mb)


Ісус_та-Його-життя_(УБТ,1997) У цій книзі ви зустрінетесь з Ісусом Христом - нашим Щастям, Радістю і Добром. У книзі подане ілюстроване Євангеліє від Марка, з примітками, коментарями та завданнями... (pdf+ocr,59st.,ukr,29Мb)Різдвяні-історії_(І_Андрусяк,2010) Усі твори, що ввійшли до цієї книжки, пов’язані з Різдвом... вертеп — традиційна святочна вистава, далі йдуть колядки — невід’ємний атрибут Святвечора. Розділ «Різдвяна казка» містить вірші, оповідання, казки українських та іншомовних письменників...  (djvu-ocr,260st.,ukr,2,7Mb)Ангел-хоронитель_(Х_Рейнарович,ЧНІ,2012) Бог дав нам такого незмінно вірного товариша - нашого Ангела-хоронителя, який нас завжди супроводжує. Молитва до нашого надійного друга є найкращою можливістю тримати із ним добрий зв'язок...  (djvu-ocr,14st.,ukr,3,9Mb)


7-Святих_Таїнств_(Т_Зінько,2012) Сім Святих Таїнств у віршах. Автор у легкій, віршованій формі зрозуміло подає нам пояснення Таїнств і розповідає про їхню духовну важливість для кожного християнина.
"Будь-яким гріхом, малята,
Ображаємо ми Бога,
Викликаємо цим сльози
В нашого Отця Святого"... (djvu+ocr,14st.,ukr,4,94Mb)


Богородице Діво. (Х_Рейнарович,2014) Молитва до Пресвятої Богородиці. Завдяки цій книжечці малятко навчиться молитися до Божої Матері. А цікаві та яскраві малюнки допоможуть дитині краще зрозуміти зміст кожного речення, яке вона промовляє...  (djvu-ocr,12st.,ukr,5,3Мb)Отче_наш_(Х_Рейнарович,2012) Ілюстрована яскравими малюнками книжечка “Отче наш” стане незамінним помічником для батьків, які прагнуть навчити дитину молитися. З цим виданням Вашому маляті легко і цікаво буде вивчити молитву «Отче наш», а також на прикладі малюнків зрозуміти значення тексту молитви...  (djvu-ocr,16st.,ukr,5,3Мb)
Немає коментарів: