ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ!

середу, 23 липня 2014 р.

23.07.2014р. Б. / Бюро УГКЦ з питань екології підтримує проект «МЕР»

Бюро УГКЦ з питань екології підтримує проект «МЕР»У понеділок, 21 липня 2014 року, в Івано-Франківську, в рамках реалізації проекту «Муніципальна енергетична реформа» (МЕР), у приміщенні міської ради відбулося опитування громадської думки в останній шостій фокус-групі. В опитуванні взяли участь представники громадськості, релігійних організацій, журналісти, спеціалісти з енергозбереження, серед яких також Петро Лащевський, референт з енергоефективності Бюро УГКЦ з питань екології.

Як пояснила присутнім, модератор фокус-групи та спеціаліст відділу енергозбереження міської ради, Уляна Бесараб: «Івано-Франківськ є серед першої шістки українських міст, в яких розпочнеться реалізація Проекту МЕР, що здійснюється з ініціативи та за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)», - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології.

Проведене опитування громадської думки щодо енергетичної безпеки України, альтернативних видів енергії доступних у нашому краю, покращення обізнаності людей у сфері економії та збережені енергоресурсів є світовою практикою реалізації проектів з енергозбереження. За результатами опитування експертів будуть вироблені подальші плани реалізації проекту.

Основною метою проекту «Муніципальна енергетична реформа» є підвищення енергетичної безпеки України. Ключовими завданнями МЕР є вдосконалення енергетичної політики, збільшення енергоефективності та приватних інвестицій в енергетичний сектор України.

Проект включає чотири напрямки діяльності: вдосконалення регуляторної та правової бази для чистої енергії; сприяння інвестиціям у технології та застосування чистої енергії; розвиток потенціалу та розповсюдження досягнення; підвищення потенціалу Уряду України для Стратегії розвитку з низьким рівнем викидів.

Джерело:   КІРІОС

Немає коментарів: