ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ!

четвер, 26 квітня 2012 р.

26.04.2012р. Б. / «Церква має бути присутня у Фейсбуку»


Великим викликом для Церкви сьогодні є не так навчитися використовувати Інтернет для євангелізації, як переживання та обдумування віри в цифрову епоху. Така думка головного редактора «La Civiltà cattolica», італійського єзуїта о.Антоніо Спадаро.
 
«Чим стає шукання Бога у наш час пошукових систем? Ким для мене є ближні в епоху Інтернету? Чи можна правити Літургію або звершувати таїнства в Мережі?» – запитував в інтерв’ю для Радіо Ватикану цей італійський священик, прозваний «кібертеологом».
 
Він нагадав, що, благословляючи 1931 року устаткування Радіо Ватикану, яке щойно було започатковане, Папа Пій ХІ підкреслив: проголошення Євангелія далеким людям – це спосіб єднатися з Богом у лоні однієї родини, а не тільки пропаганда чи переказування інформації. Йдеться про «створення зв’язку, будування великої родини віруючих».
 
«Оскільки у Фейсбуку налічується понад 500 млн. користувачів, Церква не може бути там неприсутня. Ми, віруючі, покликані запропонувати світові теологічне сприйняття Інтернету, показати справжній потенціал цього простору», – підкреслив о.Спадаро.


Джерела: CREDO

Воїни Христа Царя

Немає коментарів: