ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ!

четвер, 19 квітня 2012 р.

19.04.2012р. Б. / Віджет в подарунок Святішому Отцю


19 квітня інтернет-служба  Святого Престолу зробила незвичайний подарунок на 7 річницю понтифікату Бенедикта ХVI. На сторінці www.vatican.va стало доступно  завантажувати віджет офіційного сайту Святого Престолу, за допомогою якого кожен користувач швидко і динамічно може отримувати останні ватиканські новини: тексти промов та аудіо Святішого Отця із загальних аудієнцій, недільних розважань перед "Ангел Господній", а також щоденні бюлетені Прес-центру Святого Престолу. У розділі "Focus", на головній сторінці www.vatican.va, можна написати повідомлення з проханням надіслати спеціальний код для розміщення на власній або корпоративній сторінці віджету "vatican.va".
 
Інтернет-служба Святого Престолу зазначає, що віджет став черговим засобом комунікації віруючих зі Святішим Отцем і символом прагнення Церкви "використовувати сучасні технічні можливості для поширення слова Папи".

http://www.blogger.com/post-create.g?blogID=3428738459639519457
За матеріалами radiovaticana.org

Джерело:  Воїни Христа Царя

Немає коментарів: