ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ!

пʼятницю, 24 січня 2014 р.

24.01.2014р. Б. / «Якщо та сторона не піде на примирення, то право народу – захищати самого себе»», – Патріарх Філарет на брифінгу

23 січня 2014 року після Літургії у Володимирському кафедральному соборі, присвяченій 85-літтю Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, відбувся брифінг ювіляра для представників засобів масової інформації, де Патріарх відповів на запитання журналістів.

«Насамперед я хочу сказати, що Церква з народом. Ми переживаємо, щиро переживаємо ті страждання і жертви, які зазнають люди на майдані і хочемо, щоби кровопролиття і протистояння в нашій державі не було. Тому що є сили, видимі й невидимі, які хочуть розділити нашу державу на частини. Ми ж хочемо зберегти єдність, мир і злагоду в Україні. Також ми хочемо йти в Європу, а не в Митний союз.

Що ж стосується святкувань і нагород, то не час їх отримувати, коли страждає народ. Тому Синод закликав усю українську паству молитися за мир і злагоду, щоб Господь захистив нашу державність. І ми віримо, що переможе народ, а не ті сили, які борються зі своїм власним народом. Тому ми будемо молитися, щоб Господь привів Україну до миру й злагоди».

На запитання, як Патріарх святкуватиме свій день народження, першоєроарх відповів, що це свято є другорядною подією: «Сьогодні головною подією є мир в Україні, а також намагання не привести до громадянської війни. І наше головне завдання, щоб більше не пролилося крові. Тому ми й молимося Богу, бо Бог сильний зробити все це.

Вводити надзвичайний стан є правом Президента і Верховної Ради, але нехай вони знають, що вони несуть за це відповідальність, а також і за наслідки від нього, які будуть і для них, і для українського народу».

Наостанок Патріарх закликав, по-перше, молитися Богові, по-друге, намагатися знайти примирення: «Якщо та сторона не піде на примирення, то право народу – захищати самого себе». 


Джерела: РІСУ

Воїни Христа Царя

Немає коментарів: