ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ!

пʼятницю, 30 серпня 2013 р.

30.08.2013р. Б. / Нова професія — кіберспорт

кіберпростір
З появою нових технологій, з’являються нові професії. Одна з них — кібер-спорт, або геймінг — гра у відеоігри на колективних турнірах. Хоча раніше таке складно собі було уявити, нині заробіток на відео-іграх – цілком нормальна ситуація.

Кібер-спорт має фанатів по всьому світу. Трансляції турнірних змагань збирають біля моніторів мільйонні аудиторії. А безпосередні учасники мають тисячі вболівальників.

Українці дуже успішні у цій незвичній професії. У сотні геймерів, які виграли в кібер-іграх найбільшу кількість грошей, четверо – українці. При чому двоє із них у першій п’ятірці. Заробляють хто-як. Найоплачуваніший гравець – американець Джонатан Вендель заробив за свою кар’єру понад $450 тисяч.

Українська мультиігрова кіберспортивна організація Na `Vi (Natus Vincere – з лат. Народжені перемагати) входить до числа найуспішніших у світі. Її команди неодноразово перемагали на міжнародних турнірах з кібер-спорту.
Арсеній Триноженко
Львів’янину Арсенієві Триноженку 24 роки. Він теж належить до клану Na `Vi і грає в Counter-Strike (командна «стрілялка» від першої особи). Арсеній вважає, що його життя нічим особливо не відрізняється від життя інших дорослих. 8 годин щодня він присвячує роботі. Гуляє з дівчиною, любить співати та цікавиться політикою. Хлопець вважає, щоб досягнути успіху в кібер-спорті, треба бути наполегливим, багато займатися, брати участь в турнірах, помічати свої помилки та вміти їх вчасно виправляти.

«Успіх українців полягає по-перше, в наполегливості, по-друге, в порядку цифр. Тобто, якщо ти живеш в Європі чи Америці, то для тебе чемпіонство серед геймерів – це не такі великі гроші. Для них 2-3 тис доларів – це середній заробіток, у нас же 2-3 доларів – це топова зарплата в Україні. Тому українці бачать сенс займатися цим більше, ніж європейці», – каже Арсеній.

За матеріалами: Радіо Свобода

Джерело:   КРЕДО

Немає коментарів: