ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ!

четвер, 5 січня 2017 р.

05.01.2017р. Б. / Кардинал Шенборн: християни не цінують свої коріння, тому самі винні в настанні ісламу

Не можна засуджувати мусульман за те, що вони хочуть ісламізувати Європу — замість цього слід більше старатися, щоб заповнити християнські святині. 

Про це розповів кардинал Крістоф Шенборн в інтерв'ю австрійському виданню «Kronen Zeitung». Ієрарх підкреслив, що дехристианізація старого континенту — не вина сповідників ісламу. Причина в підході самих християн, для яких часто «супермаркети стають важливіше» за їхні культурні та релігійні корені.

Кардинал також додав, що хотів би бачити Близький Схід знову християнським, адже для ієрарха «християнство не тільки релігія, але віра, яка є доброю, незалежно від усіх помилок, які були зроблені колись».

КМЦ нагадує, що канцлер Німеччини Ангела Меркель закликала жителів Західної Європи, які бояться ісламізації, повернутися до християнських храмів

Немає коментарів: