ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ!

субота, 25 червня 2016 р.

25.06.2016р. Б. / Держдума значно обмежила свободу віросповідання в Росії

Держдума РФ прийняла в третьому читанні "антимісіонерський" законопроект, який значно обмежує свободу віросповідання і проповіді в Росії.

Прийняті 24 червня зміни є частиною “антитерористичного” пакету, внесеного депутатом Держдуми Іриною Яровою і сенатором Віктором Озеровим, який став відомим як “пакет Ярової”, повідомляє Інститут релігійної свободи.

До Федерального закону № 125-ФЗ «Про свободу совісті та релігійні об'єднання» додана нова глава, в якій наводиться визначення "місіонерської діяльності" та істотно обмежуються форми і місця її проведення.

Місіонерською діяльністю вважається будь-яка діяльність релігійного об'єднання, спрямована на поширення інформації про своє віровченні серед осіб, які не є його учасниками (членами, послідовниками), з метою їх залучення. Поширення віри і релігійних переконань через ЗМІ та в Інтернеті теж вважається місіонерством.

Прийнятий закон забороняє здійснення місіонерської діяльності в житлових приміщеннях, за винятком випадків проведення богослужінь і релігійних обрядів.

Місіонерську діяльність від імені релігійної організації мають право здійснювати тільки керівник релігійної організації, член її колегіального органу і (або) священнослужитель. Інші громадяни і юридичні особи мають право здійснювати місіонерську діяльність при наявності у них документа, виданого керівництвом релігійної організації про повноваження на здійснення місіонерської діяльності від її імені.

Тепер іноземні місіонери зможуть працювати тільки в тих суб'єктах Російської Федерації, де зареєстрована релігійна група або організація, що їх запросила. Місіонерська діяльність не може здійснюватися від імені представництва іноземної релігійної організації.

Місіонерська діяльність безперешкодно може здійснюється лише в культових будівлях, в приміщеннях і спорудах, що належать релігійним організаціям, і на земельних ділянках, на яких вони розташовані, а також в місцях паломництва, на кладовищах і в крематоріях.

Наприклад, не допускається спонукання громадян віддавати своє майно релігійній організації, відмовлятися з релігійних мотивів від медичної допомоги в небезпечному для життя стані, до руйнування сім'ї, до перешкоджання отриманню обов'язкової освіти, до відмови від виконання встановлених законом цивільних обов'язків і до здійснення інших протиправних дій.

За ці порушення передбачені адміністративні штрафи, в тому числі великі – до мільйона рублів.

У правозахисному центрі «Сова» вважають, що поправки про місіонерство загрожують не тільки незареєстрованим релігійним групам, а й тим, у кого є реєстрація, – протестантам і новим релігійним рухам християнського спрямування. З труднощами можуть зіткнутися навіть православні місіонери, вважають правозахисники.

Джерело:    Воїни Христа Царя

Немає коментарів: